Uprzejmie informujemy, że nasza Szkoła bierze udział w akcji „#BezpiecznaSzkoła”, która ma na celu poprawę bezpieczeństwa uczniów w szkołach i bezpośredniej okolicy. W ramach akcji uczniowie otrzymają broszury, z których dowiedzą się jak radzić sobie z zagrożeniami.

Jednym z elementów akcji jest również konkurs na Facebookowym fanpagu organizatora, gdzie spośród placówek oświatowych biorących udział w akcji, internauci wybiorą jedną (oddając głosy w ankiecie). Głosy będzie można oddawać od 1 do 31 października 2019 r. na profilu www.facebook.com/eltrox.torun/. Placówka, która otrzyma najwięcej głosów zdobywa cenne nagrody m.in. firma Eltrox zobowiązuje się wyposażyć szkołę w kompletny zestaw monitoringu.

Zapraszamy do udziału!