TYGODNIOWY HARMONOGRAM UDOSTĘPNIANIA MATERIAŁÓW EDUKACYJNYCH UCZNIOM

 • Edukacja wczesnoszkolna:
 • codziennie ORAZ
  • środa – j. angielski, oferta świetlicy, biblioteki.
  • czwartek – religia, wychowanie fizyczne, dla wszystkich ORAZ wychowanie fizyczne klasy sportowe
 • Edukacja przedszkolna:
 • codziennie ORAZ
  • środa – religia
  • czwartek – język angielski

3. Oddziały 4-8:

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Kl. IV Muzyka Historia Gddw Język polski Religia Plastyka Matematyka Język angielski Wychowanie fiz. Przyroda Informatyka Język polski   Technika Wdż Matematyka  
Kl. V Plastyka Religia Gddw Matematyka   Matematyka Język angielski Wdż   Biologia Język polski Informatyka Geografia Technika Język polski   Muzyka Historia Wychowanie fiz.+ wf (kl.sportowe)
Kl. VI Informatyka Gddw Język polski   Język angielski Historia Wych. fiz. Matematyka Biologia Plastyka Wdż Język polski Religia Technika Matematyka   Geografia Muzyka Wychowanie fiz.+ wf (kl.sportowe)
Kl. VII Chemia Wychowanie fiz. Matematyka Gddw Język polski Informatyka Biologia Matematyka Historia Religia Doradztwo zawodowe   Język angielski Geografia Plastyka Język polski   Język obcy Fizyka Muzyka Wdż
Kl. VIII Język obcy Historia Edukacja dla bezp. Gddw Matematyka Geografia Religia Wych. fiz. Język polski Informatyka Fizyka Język angielski Biologia WOS Matematyka   Chemia Doradztwo zawodowe Wychowanie fiz.+ wf (kl.sportowe) Język polski