17 maja w Poznaniu odbył się IX turniej hokeja na trawie dziewcząt rocznika 2006 i młodsi zorganizowany przez SP 85 Poznań i AZS Politechnikę Poznańską. W zawodach wysokie II miejsce zajął zespół Pomorzanina SP 3 Toruń, złożony z uczennic szkoły podstawowej z Łubianki oraz z SP 3 Toruń. W turnieju przegraliśmy z UKS Orient Łozina II 1:4, zremisowaliśmy z SP 85 Poznań I 1:1 oraz wygraliśmy z AZS Politechniką Poznańską 1:0, z WKS Grunwald 8:0 oraz z SP 85 Poznań II 3:0. Najlepszą bramkarką turnieju została wybrana Ewa Lewandowska- uczennica klasy 7C, wyróżniającą zawodniczką Zuzanna Mańkiewicz – klasa 5D, a najlepszą zawodniczką w drużynie Martyna Laskowska – uczennica szkoły podstawowej w Łubiance.

Ostateczna kolejność:

1. UKS Orient Łozina II