Szanowni Państwo!

Instytut Konfucjusza w Toruniu – wspólne przedsięwzięcie Kolegium Jagiellońskiego i Uniwersytetu Hubei w Wuhan – rozpoczyna piąty rok działalności. Dotychczasowa aktywność (kursy językowe, imprezy kulturalne) w związku z pandemią przeniosła się z konieczności do Internetu. Wbrew kłopotom postanowiliśmy tę okoliczność wykorzystać jako doskonałą okazję do upowszechnienia naszej oferty (bezpłatnej) i zachęcenia jak największej ilości osób na nauki języka chińskiego i zapoznania się kulturą Państwa Środka. Zapraszamy uczniów do udziału w internetowych zajęciach

Nowe, bezpłatne kursy językowe, dla uczniów klasy 7 – 8 szkoły podstawowej. Bezpłatny kurs zostanie uruchomiony na platformie Microsoft Teams w lutym przyszłego roku. Jego celem będzie przygotowanie kursantów do pierwszego egzaminu z języka chińskiego tzw. HSK 1. Zgłoszenia zainteresowani powinni nadsyłać na adres:

d.matlosz@kj.edu.pl

Termin nadsyłania zgłoszeń do 24 stycznia 2021 roku.