podczas dyżuru specjalistów poradni, który odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 3 w Toruniu dn. 9.12.2019 r. (poniedziałek) w godz.16.00-18.00.

Zapraszamy do punktu konsultacyjnego m.in. wtedy, gdy niepokój budzą sprawy dot. dziecka w zakresie edukacji lub zachowania, gdy nie wiadomo jak dziecku pomóc, jak z nim postępować lub też jaką pomoc (i jak) można uzyskać w naszej poradni.
Spotkanie ze specjalistą dostępne jest dla każdego rodzica i nauczyciela – nieodpłatnie, bez skierowania, bez rejonizacji, bez wcześniejszego umawiania.