Centrum Wsparcia Biznesu w dniu 15 maja 2023 r. rozpoczęło kampanię promującą szkoły branżowe i techniczne. Działania opierają się na ubiegłorocznym projekcie pn. „Czy wiesz, że…”

W ramach działań funkcjonuje strona internetowa www.czywieszze.org, która zawiera bazę szkół oraz interaktywny katalog z ofertą edukacyjną.
W dniu dzisiejszym również rozpoczęła się kampania promująca szkoły branżowe w Radio Gra – potrwa 2,5 tygodnia. Ruszyła także kampania w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram).

Na stronie www.czywieszze.org wszyscy zainteresowani znajdą informację o szkołach i ich ofercie.
Katalog szkół branżowych i technicznych dostępny jest w formie internetowej gazetki z możliwością przeglądania, a także ściągnięcia na własny komputer. Strona zawiera bazę szkół wraz z ich krótką charakterystyką, a także możliwością przejścia bezpośrednio do strony internetowej szkoły, która nas interesuje. Ruszyła także kampania w mediach społecznościowych. Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu stworzył specjalny profil, który będzie obsługiwał kampanię na Facebook i Instagramie, który za pomocą płatnych działań dotrze do wybranych grup osób. Również dzisiaj wystartowała kampania reklamowa w radiu GRA.

W najbliższych dniach CWB wystartuje również w publikacją w dostępnych im mediach, artykułów dedykowanych konkretnym szkołom.
Istotnym, bardzo ważnym elementem tej kampanii jest włączenie się w działania szkół, zarówno branżowych i technicznych, jak i szkół podstawowych.
Zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o udostępnienie tych informacji na:

• stronach internetowych szkół
  • profilach społecznościowych szkół
  • w dziennikach elektronicznych – np. poprzez przesłanie informacji do rodziców.
    Link do artykułu:

Link do strony: