Niniejszym informujemy, iż w związku z realizacją etapów rejonowych konkursów przedmiotowych organizowanych przez Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty, które odbywać się będą on-line na platformie cyfrowej: bydgoszcz.itesty.edu.pl, w pracowniach komputerowych w szkole macierzystej ucznia, została uruchomiona platforma testowa konkursów przedmiotowych z wykorzystaniem zadań z zeszłorocznych konkursów.

Szanowni Państwo Dyrektorzy,
Nauczyciele, Rodzice/Opiekunowie prawni
oraz Uczestnicy konkursów przedmiotowych,

niniejszym przypominamy, iż etapy rejonowy oraz wojewódzki konkursów przedmiotowych organizowanych przez Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty odbywają się on-line na platformie cyfrowej bydgoszcz.itesty.edu.pl w pracowniach komputerowych w szkole macierzystej ucznia.

Więcej …. https://www.gov.pl/web/ko-bydgoszcz/strona-testowa-platformy-konkursow-przedmiotowych-20222023