Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 w Toruniu ul. Legionów 210 zwraca się z zapytaniem ofertowym o podanie ceny następujących robót budowlanych, które mają być wykonane na terenie boiska Szkoły:

1. Zagruntowanie preparatem UNIGRUNT ściany o wymiarach 3,30 m x 4,20 m.
  2. Ułożenie na ścianie o wymiarach 3,30 m x 4,20 m sztucznego kamienia gipsowego.
  3. Zaimpregnowanie preparatem sztucznego kamienia.
  4. Zamawiający:
    Gmina Miasta Toruń, poprzez Szkołę Podstawową nr 3 ul. Legionów 210, 87-100 Toruń
    tel.: 056 6600380, strona internetowa: www.sp3.torun.pl e-mail: sp3torun@o2.pl
  5. Przedmiot zamówienia:
    Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac remontowych na terenie szkolnego. Zakres prac obejmuje roboty remontowe budowlane, polegające na: Zagruntowanie preparatem UNIGRUNT
    ściany o wymiarach 3,30 m x 4,20 m. Ułożenie na ścianie o wymiarach 3,30 m x 4,20 m sztucznego kamienia gipsowego. Zaimpregnowanie preparatem sztucznego kamienia.
    Do wykonania robót budowlanych i technicznego wykonania zadania niezbędne jest wykonie oględzin przedmiotu zapytania celem ryczałtowego wykonania usługi.
  6. Roboty budowlane będą prowadzone na podstawie:
    a) Złożonej oferty,
    b) obowiązujących przepisów prawa i norm
    c) umowy o wykonanie robót budowlanych zawartej pomiędzy Wykonawcą a Zamawiającym
    Termin realizacji:
    Termin wykonania zamówienia – do 30 sierpnia 2019 r.