Nabór do szkół ponadpodstawowych 2026_2027

od 11 maja 2026 r. kandydaci do klas I szkół ponadpodstawowych prowadzonych przez Gminę Miasta Toruń będą mogli składać wnioski o przyjęcie do szkoły w ramach postępowania rekrutacyjnego na rok szkolny 2026/2027. Rekrutacja zostanie przeprowadzona z wykorzystaniem systemu informatycznego, za pośrednictwem strony https://torun.edu.com.pl/kandydat. Od jutra po południu można na stronie przeglądać ofertę szkół, natomiast składanie wniosków będzie możliwe od 11 maja 2026 r. Ponadto informuję, że…