7 maja 2024r. w Auli UMK odbyła się uroczysta gala laureatów konkursów przedmiotowych. Wśród uczestników uroczystości byli i nasi uczniowie – laureaci. Adam Rakowski z klasy 7B oraz Olga Rudewicz z klasy 8A, którzy zostali laureatami Przedmiotowego Konkursu z Matematyki. Natomiast Hlib Romaniuk i Tymur Ovsianikov z klasy 8B to laureaci Przedmiotowego Konkursu z Języka Rosyjskiego. Dyplomy oraz statuetki wręczyły uczniom Panie Grażyna Dziedzic- Kujawsko – Pomorski Kurator Oświaty oraz Beata Sikorska – Kujawsko- Pomorski Wicekurator Oświaty w Bydgoszczy. Mamy również finalistkę Przedmiotowego Konkursu z Języka Polskiego, którą została Nikola Kurek z klasy 7D. Podziękowania otrzymali również nauczyciele przygotowujący uczniów do konkursów Pani Sandra Andrzejewska, Pani Małgorzata Kaniecka, Pani Alicja Małachowska – Nowak oraz Pani Dorota Reiwer. Na gali obecna była również Pani Jolanta Socha, Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3.Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów. Jesteśmy z Was dumni.