„Jestem wolny – jestem sobą!” – program profilaktyki uzależnień dla dzieci i młodzieży obejmujący konkurs plastyczny na plakat, wystawę pokonkursową w Muzeum Okręgowym w Toruniu oraz cykl spotkań przy wystawie z psychoterapeutami.
Konkurs plastyczny na plakat profilaktyczny dla dzieci i młodzieży „Jestem wolny – jestem sobą!”.
Celem konkursu jest szerzenie wiedzy na temat profilaktyki uzależnień i radzenia sobie z różnymi zagrożeniami, terapia poprzez sztukę oraz rozwijanie umiejętności plastycznych. Prace należy przesłać do 24 czerwca 2022 r. na adres:
Muzeum Okręgowe w Toruniu
Rynek Staromiejski 1
87-100 Toruń
z dopiskiem „Jestem wolny – jestem sobą!”

Przewidziane są atrakcyjne nagrody – bilety na wydarzenia artystyczne, udział w wystawie pokonkursowej, nagrody rzeczowe (m.in. pendrivy, plecaki), a cztery zwycięskie plakaty zaprezentowane zostaną w przestrzeni miejskiej na wielkoformatowych bilbordach.

Link do regulaminu Konkursu oraz oświadczeń:
https://tinyurl.com/4r3yda8t

W razie pytań, bądź wątpliwości zapraszamy do kontaktu:
Katarzyna Pietrucka – k.pietrucka@muzeum.torun.pl, tel. 56 66 05 653
Magda Polanowska – m.polanowska@muzeum.torun.pl, tel. 56 66 05 605