„Chcę tu pracować” – projekt filmowy promujący zawody

Szanowni Państwo,

mamy przyjemność przesłać Państwu nasz pierwszy z cyklu film promujący naukę w zawodach, który został zrealizowany w ramach projektu „Chcę tu pracować”. Projekt realizujemy wspólnie z Polska Press (wydawca Dziennika Bałtyckiego, Gazety Pomorskiej). Naszym założeniem jest przygotowanie kilku filmów promujących zawody, które zostaną nagrane w różnych przedsiębiorstwach i branżach działających w ramach Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w województwie kujawsko-pomorskim. Przesłany film został nagrany w firmie Indorama z Włocławka i jest promocją zawodu operator produkcji tworzywa.

Link do filmu: https://www.youtube.com/watch?v=wJbtvwmbtfM

Naszym projektem chcielibyśmy promować naukę w zawodach i zachęcać młodych ludzi do wyboru kształcenia branżowego. Mamy nadzieję, że filmy będą ciekawym materiałem wzbogacającym zajęcia z doradztwa zawodowego.