Dyrekcja Szkoły Podstawowej
Dyrektor Szkoły – mgr Jolanta Socha
Zastępca Dyrektora Szkoły – mgr Joanna Buzalska-Kąkiel
Zastępca Dyrektora Szkoły – mgr Sylwester Tosiek
Wychowawcy klas w roku szkolnym 2023/2024
Oddziały 0-3
0A – Dagmara Strzelecka, Aleksandra Cieszkowska
0B – Ewa Strzesak, Beata Wioleta Smolińska
1A – Danuta Dobysz-Wróbel
1B – Dorota Dobrańska
1C – Małgorzata Szczepanowska
2A – Żaneta Smolińska
2B – Bożena Kowalska
2C – Hanna Paczkowska
3A – Magdalena Lewandowska
3B – Paulina Rumińska
3C – Beata Ostrowska
Oddziały 4-8
4A – Dorota Reiwer
4B – Małgorzata Kaniecka
4C – Natalia Kociak-Janicka
5A – Alina Klugiewicz
5B – Anna Wróblewska
5C – Joanna Tosik
5D – Małgorzata Madajczyk
6A – Ewa Razik
6B – Anna Chrupczak
6C – Sandra Andrzejewska
7A – Agnieszka Bilińska
7B – Monika Szałkowska
7C – Iwona Rogowicz-Sokalska
7D – Anna Serocka
8A – Alicja Radecka
8B – Tamara Krzyszkowska
Nauczyciele
Adrja Grażyna
Andrzejewska Sandra
Bilińska Agnieszka
Bołądź Szymon
Broczek Maciej
Brzuzy Maciej
Buzalska-Kąkiel Joanna
Chrupczak Anna
Cieszkowska Aleksandra
Cyl-Lelińska Sylwia
Dobrańska Dorota
Dobysz-Wróbel Danuta
Dura Andrzej
Garbaciak Daria
Gerlach Anna
Głowacki Mateusz
ks. Jankowski Andrzej
Jasiński Piotr
Kaniecka Małgorzata
Katryńska Katarzyna
Klugiewicz Alina
Kłoczko Wioletta
Kociak-Janicka Natalia
Konieczka-Korocińska Joanna
Kopaczewska Magdalena
Kowalska Bożena
Krzyszkowska Tamara
Kubalka Aneta – urlop
Kowalik Filip
Kuroczycka Maria
Lewandowska Magda
Łukaszewski Wacław
Madajczyk Małgorzata
Małachowska-Nowak Alicja
Marszałkiewicz Waldemar
Mozol Aleksander
Ostrowska Beata
Paczkowska Hanna
Paradowska Magdalena
Radecka Alicja
Ratowski Marek
Razik Ewa
Redlewska Mirosława
Reiwer Dorota
Rogowicz-Sokalska Iwona
Rumińska Paulina
Serocka Anna
Smoleń Agnieszka
Smolińska Beata Wioleta
Smolińska Żaneta
Snopek Piotr
Staniszewska Danuta – urlop
Strzelecka Dagmara
Strzesak Ewa
Szałkowska Monika
Szczepanowska Małgorzata
Szudzik Hanna – urlop
Świerczewska Sylwia
Tosik Joanna
Wakuła-Kunz Wanda
Wróblewska Anna
Wyciechowska Magdalena
Ziarko Agnieszka
Ziółkowski Edward
Ziółkowski Marek
Żyła Sebastia
Bibliotekarze
Katryńska Katarzyna
Daria Garbaciak
Logopeda
Cyl-Lelińska Sylwia
Pedagog
Konieczka – Korocińska Joanna (poniedziałek: 9.15-13.15, wtorek: 9.00 – 14.00, środa: 9.30-16.00, czwartek: 9.00-13.00, piątek: 8.30-12.00)
Pedagog specjalny
Hanna Paczkowska (poniedziałek: 11.00-13.00, wtorek: 8.00-10.00, środa: 9.00-12.00, czwartek: 11.45-12.45, piątek: 8.00-9.00)
Psycholog
Magdalena Paradowska (poniedziałek: 7.30-11.00, wtorek: 7.30-12.00, czwartek: 7.30-11.30, piątek: 12.30-14.30)