Kolejne spektakularne, łyżwiarskie sukcesy uczniów i uczennic naszej szkoły! ?
W miniony weekend w Toruniu odbyły się najważniejsze krajowe zawody w łyżwiarstwie synchronicznym – Mistrzostwa Polski ⛸️
Greta Gołdyn i Lena Klarkowska z klasy 1C, Amelia Chlewicka oraz Dawid Rożeński z klasy 2C zdobyli ? brązowy medal w kategorii Pre-Juvenile. W tej samej stawce zawodników ? złoto wywalczyli Kaja Falkowska, Maja Jagodzińska z klasy 2C, Antonina Fiderewicz, Agata Pełczyńska i Anna Kalisiak z klasy 3B.
W kategorii Juvenile, z ogromną przewagą punktową, ? złoto wywalczyły Aniela Peret z klasy 4D, Aniela Traczyk z klasy 6A oraz Maria Rewaj z klasy 6D.
? Srebrny medal w kategorii Advanced Novice zdobyły Małgorzata Kempa z klasy 6D oraz Wiktoria Hejenkowska, Amelia Witkowska, Matylda Kubik z klasy 8G.