Międzyszkolny Konkurs Literacki „Jan Paweł II – Ojciec wolności”.

15 listopada 2018r. w SP nr 18 w Toruniu odbyło się uroczyste wręczenie nagród w Międzyszkolnym Konkursie Literackim „Jan Paweł II – Ojciec wolności”. Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice: Zofia Wylegała z klasy 7D i Wiktoria Chmielewska z klasy 7C. Miło nam poinformować, że Zosia zajęła I miejsce, natomiast Wiktoria III. Obie uczennice otrzymały nagrody książkowe i dyplomy, natomiast szkoła płytę CD z nagraniem „Tryptyku Rzymskiego” Jana Pawła II w interpretacji Dariusza Bereskiego.

Tego samego dnia odbył się również konkurs wiedzy o Janie Pawle II. Naszą szkołę reprezentowali: Gabrysia
Wylegała (7D), Katarzyna Kwoka (7C) i Kacper Krajewski (7D). Uczniowie musieli wykazać się znajomością życia Papieża, miejsc związanych z jego życiem i najsłynniejszych cytatów.

Międzyszkolny Konkurs Literacki -„Granice wyobraźni …”

12 grudnia 2018r. Maja Mikolaszek z klasy 4F zajęła I miejsce w X Międzyszkolnym Konkursie Literackim „Granice wyobraźni …” organizowanym przez SP nr 1 w Toruniu w kategorii uczniów klas IV – VI. Maja otrzymała cenne nagrody, a dla szkoły zbiór prac nagrodzonych w ciągu ostatnich dziesięciu edycji.

Do konkurów uczniów przygotowała Dorota Reiwer – Łużny.